Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Raahen Seudun Riistanhoitoyhdistys

Osoite
Kiväärikuja 35 92140 Pattijoki
Pankkiyhteys Tili IBAN BIC
OP Raahe FI08 5381 0340 0324 71 OKOYFIHH
Postiosoite Sähköposti
Raahen Seudun Riistanhoitoyhdistys raahe@rhy.riista.fi
Toronpolku 12 92140 Pattijoki

Riistanhoitoyhdistyksen toiminnanohjaaja

Riistanhoitoyhdistyksen toiminnanohjaaja Ilkka Seppälä raahe@rhy.riista.fi
0400 700995

Riistanhoitoyhdistyksen puheenjohtaja

Nimi  GSM Sähköposti
Alatalo Heikki 0500-381125 heikki.alatalo@isannointityo.com
Alatalontie 98, 86100 Pyhäjoki

Riistanhoitoyhdistyksen hallitus

Riistanhoitoyhdistyksen puheenjohtaja Heikki Alatalo heikki.alatalo@isannointityo.com
0500381125
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen Juha Muikkula juha.muikkula@kotinet.com
0400 851453
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen Tapio Väärälä ktvaarala@gmail.com
050 3748753
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen Eino Eero Ylitalo ylitalo.eino@gmail.com
0407342078
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen Raino Johannes Peltoniemi raino.peltoniemi@kotinet.com
0400383858
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen Sakari Koivikko sakari.koivikko@kailotin.fi
040 5707419
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen Teuvo Siipilehto teuvomikael@gmail.com
0407468971
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen jäsen Ari Herman Pirkola Maanomistajajärjestöjen edustaja
ari.pirkola@kotinet.com
0400 283579
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen varajäsen Kari Roukala kari.roukala@gmail.com
0503229808
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen varajäsen Lauri Johannes Pahkamaa lassi.pahkamaa@gmail.com
0500 286803
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen varajäsen Kari Kivimäki kari.kivimaki@kotinet.com
0400 181785
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen varajäsen Paavo Koppinen Puheenjohtajan varajäsen
paavo.koppinen@gmail.com
050 5373921
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen varajäsen Antti Piippo piippo@droit.fi
0400894183
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen varajäsen Erika Jylhä-Pekkala Maanomistajajärjestöjen edustaja
golden.meringues@gmail.com
0405963634
Riistanhoitoyhdistyksen hallituksen varajäsen Jani Robert Alila jani.alila@gmail.com
0503143574

 

Petoyhdyshenkilöt

Petoyhdyshenkilö Ilkka Seppälä Pattijoki
ilkka.seppala@kotinet.com
0400 700995
Petoyhdyshenkilö Asko Johannes Kalliokoski Arkkukari
asko.kalliokoski@kotinet.com
044 5500348
Petoyhdyshenkilö Kari Kivimäki Pirttikoski
kari.kivimaki@kotinet.com
0400 181785
Petoyhdyshenkilö Jarmo Mika Oskari Koivula Yppäri
koivula.jarmo@gmail.com
050 4078775
Petoyhdyshenkilö Sakari Koivikko Piehinki
sakari.koivikko@raahenedu.fi
040 5707419
Petoyhdyshenkilö Kari Roukala Parhalahti
kari.roukala@gmail.com
0503229808
Petoyhdyshenkilö Mika Majava Siikajoki
m.majava@gmail.com
0405273942

Hirvikolari yhdyshenkilöt

SRVA-yhteyshenkilö Ilkka Seppälä Pattijoki
0400 700995
SRVA-yhteyshenkilö Unto Kellola Saloinen
0400 380124
SRVA-yhteyshenkilö Sakari Koivikko Piehinki
040 5707419
SRVA-yhteyshenkilö Kari Kivimäki Pirttikoski
0400 181785
SRVA-yhteyshenkilö Raino Johannes Peltoniemi Pyhäjoki
0400383858
SRVA-yhteyshenkilö Juha Muikkula Yppäri
0400 851453